Podstawowe pojęcia stylizacji kosmetycznej

Wizaż – to przede wszystkim kreowanie wizerunku, na który składa się zarówno profesjonalny makijaż, jak i stylizacja ubioru czy fryzury. Podstawą wizażu jest właściwa pielęgnacja ciała, umiejętność rozróżniania typów skóry, dobór odpowiednich preparatów oraz kosmetyków do indywidualnych potrzeb.

W oparciu o analizę kolorystyczną oraz strukturę i rodzaj cery oferujemy profesjonalne makijaże, aplikowane na starannie przygotowaną skórę przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków i dodatków, takich jak, np. kępki, sztuczne rzęsy itp. Naszym celem jest przede wszystkim skorygowanie niedoskonałości i uwypuklenie tego, co najpiękniejsze w twarzy.

Makijaż dzienny – naturalny, lekki makijaż, delikatnie podkreślający urodę i maskujący niedoskonałości. Nie widać makijażu, a jego efekt.

Makijaż ślubny – wyjątkowo trwały makijaż, dobrany do sukni, fryzury i oczekiwań klientki. Może być zarówno, delikatny jak również wyrazisty, ale zawsze dodający świeżości i uroku Panny Młodej.

Makijaż okolicznościowy, wieczorowy – dostosowany stylistycznie do kreacji fryzury i charakteru imprezy. Podkreślający oczy, usta owal twarzy, idealnie prezentujący się w sztucznym światle.

Smoky eyes – tzw. Przydymione oko, to wyrazisty makijaż wieczorowy, podkreślający w szczególny sposób oczy z wykorzystaniem rozbudowanej palety kolorystycznej.

Dodaj komentarz