Avon Deneuve od Catherine Deneuve – Perfumy damy

Choć logiczne byłoby, gdyby perfumy inspirowane aktorką i perfumiarzem Catherine Deneuve były jednym z najbardziej poszukiwanych rarytasów, założę się, że wielu byłoby w szoku, gdyby się dowiedzieli, że to produkt firmy Avon. To, co jest prawdopodobnie jednym z najwspanialszych szyprów kwiatowych, jakie kiedykolwiek stworzono, Deneuve by Catherine Deneuve, rzeczywiście powstało w obrębie tej marki.

Lancome Idole Eau de Parfum- Esencja idolek

Jestem fanką zapachów Lancome, odkąd zakochałam się w Miracle, gdy miałam 18 lat. Pamiętam, że był to pierwszy zapach, który kupiłam za moją pierwszą pełnoetatową pensję w dniu wypłaty. Oj mocno wtedy zaszalałam i oprócz perfum opuściłam stronę internetową ulubionej perfumerii z wieloma błyszczykami Juicy Tubes, tuszem do rzęs Hypnose, kompaktowym podkładem i płynem do …

Mona di Orio Lux i Nuit Noire – Gra cieni

Jeśli artysta pozostaje wierny swojej wizji i nie dopuszcza do niej czynników zewnętrznych, wierzę, że doprowadzi to do stworzenia, które będzie polaryzować tych, którzy go doświadczają. Dlatego też, gdy osiąga się sukces, często jest zbyt trudno temu artyście nie słyszeć nawoływania i czasami próbować zmienić swoją wizję tak, aby była atrakcyjna.