Podstawowe pojęcia stylizacji kosmetycznej

Wizaż – to przede wszystkim kreowanie wizerunku, na który składa się zarówno profesjonalny makijaż, jak i stylizacja ubioru czy fryzury. Podstawą wizażu jest właściwa pielęgnacja ciała, umiejętność rozróżniania typów skóry, dobór odpowiednich preparatów oraz kosmetyków do indywidualnych potrzeb.

Jak właściwie pielęgnować cerę tłustą?

Mamy różne rodzaje cery, każda kobieta ma oczywiście inną, dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja, która powinna zależeć właśnie od rodzaju naszej cery. Na pewno warto wiedzieć, że wiele kłopotów w pielęgnacji przysparza nam przede wszystkim cera tłusta, której pielęgnowanie na pewno nie jest łatwe. Przede wszystkim posiadaczkami takiej cery są nie tylko nastolatki, ale …

Najbardziej romantyczne miejsce w całym domu

Szczególnie wiele kobiet marzy o posiadaniu własnej, wielkiej i urządzonej w zdecydowanie romantycznym stylu sypialni. Jest to w sumie miejsce, w którym można pozwolić sobie na nieco szaleństwa w zakresie aranżowania przestrzeni, jest to też odpowiednie miejsce na zastosowanie nieco delikatniejszych w wyrazie mebli czy ozdobników.