Szminki marki Red na Walentynki

szminki
Marka Gabriella Salvete to definicja modnych produktów do makijażu w bardzo przystępnych cenach, które jednak nie są wyznacznikiem jakości, jak widzimy dzisiaj.

Produkty Gabriella Salvete cieszą się popularnością ze względu na stosunek ceny do jakości, który naszym zdaniem nie ma sobie równych. Najnowsza odsłona marki to edycja pomadki, która nadaje nowy wymiar walentynkom i uwierzcie nam, to już nie jest tylko amerykańskie święto. Pomaluj usta w odcieniu CZERWIENI , który zachowuje symbol namiętności!

5 RODZAJÓW CZERWIENI

Kolekcja szminek Red´s zawiera 5 odcieni czerwonej szminki . Kolory te są intensywnie napigmentowane, co zapewnia wygodną i długotrwałą aplikację. Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, będąc doskonałą okazją do wypróbowania tych pomadek. Czerwona szminka jest uważana za najpopularniejszy i klasyczny rodzaj makijażu, który jest odwiecznym symbolem tego święta. Zapewniamy, że Twoja połówka nie oprze się temu zmysłowemu kolorowi na Twoich ustach.

POMYSŁY NA PIELĘGNACJĘ UST

Aby pomadka jak najdłużej utrzymała się na ustach, muszą być odpowiednio nawilżone. Na pewno nie chcemy nakładać pomadki na suche, spierzchnięte usta. Pomocą w tym problemie jest olejek do ust , który jest również częścią linii Gabriella Salvete, zapewniając niezbędne nawilżenie. Jeśli chcesz, aby czerwona pomadka jak najdłużej utrzymała się na ustach, nałóż na nie również podkład, ale także bardzo cienką warstwę pudru. Następnie za pomocą ołówka konturowego zaznacz usta. Później zalecamy nakładanie szminki pędzlem, aby uzyskać większą dokładność.

JAK PRAWIDŁOWO USUNĄĆ CZERWONĄ SZMINKĘ?

Nawet ten etap demakijażu jest ważny! Również w asortymencie marki Gabriella Salvete znajdziesz bawełniane krążki oczyszczające wielokrotnego użytku , które, jak sama nazwa wskazuje, mogą być ponownie użyte, pomagając w ten sposób ratować planetę. Te krążki oczyszczające są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, są ekologiczne i delikatne z naturą.

Dodaj komentarz