Recenzja perfum: Sweet Diamond Pink Pepper 25 autorstwa Kayali

perfumy
Sweet Diamond Pink Pepper 25 to szósty zapach Kayali, nowoczesny kwiatowy zapach, który zapewnia idealną równowagę między słodyczą a przyprawą.

Sweet Diamond Pink Pepper emanuje ciepłem przypraw, takich jak różowy pieprz i szafran, a także kwiatowymi zapachami bułgarskiej róży i lilii królewskiej.To podnoszący na duchu zapach, który mówi o spontaniczności i zmysłowości.

Huda i Mona Kattan chcą połączyć z innymi efektownymi zapachami z kolekcji Kayali i współpracować ze znaną na całym świecie francuską firmą perfumeryjną Firmenich, aby stworzyć ten bogaty zapach, który można układać i mieszać, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy zapach, bardzo odpowiedni dla nowoczesnych kobiet. Liczba 25 oznacza 25 rund modyfikacji, zanim uderzyła we właściwe nuty – KAYALI Sweet Diamond Pink Pepper to kwiatowy zapach z niespodzianką; Górne nuty różowego pieprzu, bergamotki, królewskiej lilii i szafranu łączą słodycz i przyprawę, wzmocnione nutami serca róży, magnolii i waniliowej orchidei, by intrygująco skontrastować z drzewną bazą z paczuli, piżma, bursztynu i drzewa sandałowego.

NUTY
Nuta głowy: różowy pieprz, bergamotka, lilia królewska, szafran
Nuty serca: róża bułgarska, róża centifolia, magnolia, waniliowa orchidea
Nuty bazy: drzewo sandałowe, paczula, zmysłowe piżmo, złota ambra
DETALE:
Płeć: Kobiecy
Stężenie: woda perfumowana
Rodzina zapachowa: drzewno-kwiatowa
Kayali Sweet Diamond Pink Pepper 25 jest dostępny w rozmiarach 10ml, 50ml i 100ml

Dodaj komentarz