Recenzja Lancome La Vie Est Belle – Subtelna, ale seksowna zabawa

Lancome La Vie Est Belle
La Vie Est Belle firmy Lancome to popularne perfumy dla kobiet. Często plasuje się w czołówce perfum damskich . I słusznie, to piękny zapach. Najpierw jednak możesz przeczytać naszą recenzję La Vie Est Belle i zdecydować, czy ten zapach jest Twoim zapachem.

Co więcej, zawsze próbujesz próbki La Vie Est Belle . W ten sposób nie zainwestujesz zbyt głęboko w poznawanie tego klasycznego zapachu.

Recenzja Lancome La Vie Est Belle – podstawy

Butelka La Vie Est Belle to zaktualizowana wersja klasycznego, dawnego oryginału Lancome. Jest nieco przeprojektowany, ale oddaje elegancję minionych dni.

Jeśli lubisz La Vie Est Belle, podziękuj perfumiarzom, którzy go stworzyli: Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo . Wprowadzony na rynek w 2012 roku, konsumenci konsekwentnie utrzymują ten zapach na szczycie rynku. La Vie Est Belle przedstawia prostotę piękna w życiu.

Perfumiarze stworzyli tysiące wersji La Vie Est Belle, zanim zdecydowali się na tę, którą znamy dzisiaj. Innymi słowy, do stworzenia jednego z najpopularniejszych perfum Lancome wykorzystano dużo smaru do łokci (lub smaru węchowego). Nie jest więc niespodzianką sukces, jaki La Vie Est Belle odniosła od momentu jej wprowadzenia na rynek.

Jak życie ma piękny zapach?

Irys, gruszka i czarna porzeczka to dominujące zapachy przy pierwszym spritzu iw całym cyklu zapachowym La Vie Est Belle. Potem złapiesz trochę kwiatu pomarańczy i jaśminu na środku. nutami bazy są wanilia i fasolka tonka.

Nie oczekuj strzału w twarz z La Vie Est Belle; nie ma zamiaru obudzić cię z nudnego snu na jawie. Zamiast tego jest to szczypta pikanterii, naturalna infuzja subtelnej seksowności. Iris jest super wyjątkowy i jest jedną z dominujących nut, stąd skromny nastrój, jakim jest La Vie Est Belle.

Jak długo trwa piękne życie?

8-10 godzin. To plasuje go wśród najlepszych długotrwałych zapachów dostępnych obecnie na rynku. Załóż go przed pracą; wisi z tobą do kolacji.

Julia Roberts

Kto nie kocha Julii Roberts? Gwiazda Erin Brockovich i Pretty Woman zawsze gra klasycznie i elegancko, co czyni ją idealną ambasadorką marki dla La Vie Est Belle.

Lancome nie tylko wystawia La Vie Est Belle u boku Julii Roberts w seksowny, elegancki, produktywny sposób. Pozwalają także widzom doświadczyć zabawnej, żywej osobowości Roberta.

Uwagi końcowe

To wspaniałe. To subtelne. I to trwa bardzo długo. La Vie Est Belle stale rośnie w rankingach najlepszych perfum dla kobiet. To nie tylko bezpieczny zakład; jest w tym trochę popu.

Dodaj komentarz