Pola Elizejskie Guerlain

Guerlain Champs Elysees
Champs Elysees to jeden ze stosunkowo popularnych zapachów słynnego Guerlain (a oryginalna wersja jest bardzo, bardzo stara, podczas gdy obecna wersja jest wyraźnie dostosowana do wizerunku dzisiejszego rynku, ma już ponad sto lat) i miałam chciałem go wypróbować od dłuższego czasu, ale stało się to za namową jednej z osób czytających moją recenzję. Wiesz, idziesz, ale jest za dużo zapachu i tylko dwa nadgarstki.

Opierając się na składzie i opiniach innych miłośników zapachów, spodziewałem się bardziej odurzającego zapachu kwiatowego i nie zawiodłem się. Champs Elysées to żółto-biała mieszanka konwalii, mimozy, białego bzu i innych odurzających kwiatów, których zapach otula Cię, unosi nieco nad ziemią i ma również lekki zapach. Będziesz miał uczucie podobne do tego późną wiosną, kiedy ciepła, trzepocząca mgiełka ich zapachu unosi się nad kwiatami, a słońce świeci tak jasno, że wszędzie, gdzie spojrzysz, zobaczysz tylko aureolę.

Dlatego Pola Elizejskie są dość wyjątkowe, romantyczne eleganckie i nie nadają się na upalne dni lub nieodpowiednie okazje do rozsiewania chmur mocnych zapachów perfum. O dziwo nie było żadnych bólów głowy, prawdopodobnie ze względu na łagodniejsze ciało. Jest bardzo kobieca i optymistyczna.

Najsilniejsze wrażenie trwa około godziny, po czym zapach opada na dno jest zielono-drzewny, ma raczej zapach leczniczych korzeni niż prosty drzewny zapach.

Dodaj komentarz