Perfumy Gucci

Gucci to marka prężnie rozwijająca się od 1921 roku. Dziś jest jednym z najsłynniejszych domów mody na całym świecie, a największe gwiazdy nie potrafią obejść się bez korzystania z produktów Gucci. Kobiety marzą o zapachach perfum tej marki.
Co niezwykłego jest w wyrobach Gucci?
Wody toaletowe mają przyciągający, urzekający zapach. Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1974.
Natomiast najnowsze perfumy wprowadzone zostały na rynek w 2013 roku. Przy powstawaniu perfum współpracowało z twórcami takimi jak Dominique Ropion czy Michel Almairac. Renoma jaką ta marka może się poszczycić, obiegła cały świat. Aktorki wszystkich krajów znają walory perfum Gucci.

Na przykład „Flora by Gucci” z 2009 roku. To kwiatowa woń dla kobiet, której twórcą jest Firmenich. Główne nuty perfum Flora, tak zwane nuty głowy, to piwonia, cytrusy oraz mandarynka. Kolejne, nuty serca- róża oraz osmantus, a nutami bazy są paczula, różowy pieprz i drzewo sandałowe. Złożoność perfum zapewniła im sukces na rynku, ale to nie jedyna kompozycja zapachowa, którą Gucci nas zaskakuje. Perfumy Gucci za każdym razem osiągają ekskluzywny wymiar, który kusi każdą kobietę na świecie.

Dodaj komentarz