Perfumy Amo Ferragamo

perfumy
Trochę włoskiego smaku tutaj… Dzisiaj piszę o najnowszym zapachu wydanym przez Salvatore Ferragamo : Amo Ferragamo.

Jest to część zapachów wprowadzonych na sezon letni 2018 przez luksusowe marki. W moim przypadku zawsze widziałem zapachy Ferragamo w Internecie, ale nigdy nie wąchałem ani nie próbowałem żadnego z nich, więc tym razem postanowiłem spróbować.

Nazwa: Amo Ferragamo
Marka: Salvatore Ferragamo
Rozmiar: 30 ml, 50 ml, 100 ml
Typ: EDP

Nut

Nuta głowy : czarna porzeczka, rozmaryn, campari
Nuty serca: jaśmin, rabarbar, mate
Nuty bazy: wanilia, bursztyn, drzewo sandałowe

Mnie osobiście przyciągnęło to, że jedną z nut jest campari, klasyczny pyszny napój alkoholowy z Włoch, ma w sobie świeży i dziewczęcy element, niemal zabawny flirt.

W tłumaczeniu na włoski „Amo” oznacza „kocham” i uwielbiam te perfumy. Jak wspomniałem, ma w sobie świeży element, który wydaje mi się, że pochodzi z elementów orientalnych i tworzy wrażenie świeżego powiewu.

Z nutami serca jaśminu i rabarbaru, nadal zachowuje trochę uwodzicielskiego charakteru w piżmie, szczególnie z nutami bazy sandałowca i wanilii. Uwodzicielski poziom piżma sprawia, że ​​wszystko jest zmysłowe. Ale ma też dziewczęcy i nieco młodszy element poprzez owocową nutę czarnej porzeczki. To jak zderzenie dwóch światów – nowego, młodego, świeżego i zalotnego z tradycyjnym zmysłowym i uwodzicielskim. Podbije serca i rozumiem, dlaczego teraz nazywa się Amo.

Większość piżmowych zapachów utrzymuje się dłużej, przywierają do skóry o wiele lepiej niż lekkie zapachy, więc zaintrygowała mnie, czy utknie tak długo, jak członkowie rodziny. Byłem mile zaskoczony, widząc, że naprawdę szybko się do mnie dostosował, co oznacza, że ​​jest dobrze dopasowany. I wciąż czułem go kilka godzin później. Na pewno będziesz potrzebować spritza do pory lunchu, ale uzyskasz dobre kilka godzin silnego zapachu, zanim będziesz potrzebować doładowania. Co pokazuje, że są to perfumy dobrej jakości i świetnie pachnące.
I tak Amo Ferragamo dołączył do mojej kolekcji „ulubionych” zapachów na 2018 rok.

Dodaj komentarz