Paradoxe – perfumy

zdjęcie ilustracyjne
Paradoxe marki Prada to nowe kwiatowo-bursztynowe perfumy dla kobiet. Kobiece perfumy zostały stworzone przez perfumiarzy Antoine Maisondieu, Nadège Le Garlantezec i Shyamala Maisondieu pracujących z dyrektorami kreatywnymi Prady, Miuccią Pradą i Rafem Simonsem. Nuty zapachowe to połączenie mandarynki, gruszki i bergamotki z białym kwiatowym sercem z kwiatu pomarańczy, jaśminu i neroli, po czym wysychają do postaci bursztynu, wanilii bourbon i białego piżma. Trójkątna butelka perfum do wielokrotnego napełniania zawiera różowy sok i srebrne akcenty z czarną nakrętką. Ten awangardowy zapach został wprowadzony na rynek w 2022 roku i jest dostępny w wodzie perfumowanej. Emma Watson występuje i kieruje kampanią reklamową kampanii zapachowej .

Prada Paradoxe Fragrance butelka wielokrotnego napełniania

Aby zapewnić bardziej zrównoważony wpływ i pozwolić na mniej materiału opakowaniowego, szklana butelka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć jej wagę i użycie szkła i będzie pierwszym zapachem marki Prada z możliwością wielokrotnego napełniania”.

Prada Paradoxe – Nowe Szczegóły Zapachowe

Kwiatowo-ambrowy zapach, który obejmuje paradoksy kultowych składników, aby ujawnić nowe doznania zapachowe. Odkryć świeżość dzięki pierwszej ekstrakcji pąków Neroli dla Prady, aby uchwycić świeży wymiar kwiatu. Odkryj na nowo zmysłowość dzięki Ambrofix™, bioprzetworzonemu bursztynowi, który ujawnia żywe ciepło. Intensywność na nowo odkrywana dzięki nowej rewolucyjnej cząsteczce piżma: Serenolid™, która zapewnia intensywny, ale subtelny i wygodny ślad zauważalny od samego początku.

Nuty głowy: kalabryjskie serce bergamotki, esencja mandarynki, akord gruszkowy
Nuty serca: esencja neroli i esencja pączków neroli, absolut tunezyjskiego kwiatu pomarańczy, absolut jaśminu sambac
Nuty bazowe: Amber Accord (Ambrofix), Laos Benzoin Resinoid, Madagaskar Premium Bourbon Vanilla Infusion, White Piżmo (Serenolid)
Perfumiarze: Nadège Le Garlantezec, Shyamala Maisondieu i Antoine Maisondieu, współpracowali z Miuccią Pradą i Rafem Simonsem, aby pogodzić ponadczasowość z awangardą, naturą i innowacją. Nowy kobiecy zapach Prady obejmuje paradoksy kultowych składników, aby ujawnić nowe doznania zapachowe.

Nowa świeżość dzięki pierwszej ekstrakcji oferty Neroli dla Prady, aby uchwycić wymiar świeżego kwiatu.
Odkryj na nowo zmysłowość dzięki Ambrofix, bioprzetworzonemu bursztynowi, który ujawnia żywe ciepło.
Na nowo odkrywając intensywność dzięki nowej rewolucyjnej cząsteczce piżma, Serenolid, dla intensywnego, ale subtelnego i wygodnego śladu zauważalnego od samego początku.

Kampania

Ze zmysłowością podkreśloną wyrafinowaniem oraz intelektem i uważną świadomością, która odnosi się do zbiorowego doświadczenia, Emma Watson jest ucieleśnieniem nowego charakterystycznego kobiecego zapachu Prady. Przełamując schematy muzy bycia zarówno przed, jak i za obiektywem, Watson na nowo definiuje kody, aby reprezentować jej najbardziej autentyczne ja.

Kampania reklamowa Paradoxe przedstawia aktorkę i modelkę Prady Emmę Watson w filmie, który wyreżyserowała. Reklamy prasowe zostały nakręcone przez fotografa Harleya Weira.

Paradoks Prady i Kinematografia

Emma Watson przełamuje schematy muzy, by być zarówno przed, jak i za obiektywem, pisząc własny scenariusz i opowiadając własną historię bycia żywym paradoksem. W roli głównej i wyreżyserowała Emma Watson.

Dodaj komentarz