Najbardziej romantyczne miejsce w całym domu

Szczególnie wiele kobiet marzy o posiadaniu własnej, wielkiej i urządzonej w zdecydowanie romantycznym stylu sypialni. Jest to w sumie miejsce, w którym można pozwolić sobie na nieco szaleństwa w zakresie aranżowania przestrzeni, jest to też odpowiednie miejsce na zastosowanie nieco delikatniejszych w wyrazie mebli czy ozdobników.

Co jest dzisiaj modną, romantyczną sypialnią?
Sypialnie oczywiście mają służyć naszemu odpoczynkowi, relaksowaniu się podczas wolnych chwil oraz spędzaniu przyjemnych doznań ze swoim partnerem. Jest to jednak przede wszystkim miejsce, w którym trzeba czuć się dobrze oraz swobodnie. Kolory dominujące w takiej sypialni powinny mieścić się w zakresie bieli oraz przełamanej bieli, śmietanki, beżu oraz – różu, zwłaszcza stonowanego, który podkreśli delikatność i intymną aurę miejsca.

Jakie meble kupić, aby było przytulnie
Wrażenie przytulności oraz romantyzmu osiągniemy przede wszystkim dzięki delikatnym, stylizowanym meblom. Łóżko może być wykonane z metalowego, specjalnie skręcanego stelaża, pomalowane na biało – kojarzące się z dziewczęcymi pokoikami sprzed lat. Można również zainwestować w łóżko o drewnianej, dosyć surowej ramie, dzięki której będzie zaznaczona nasza dobra relacja z naturą. Także reszta dodatków powinna odpowiadać temu dominującemu w pomieszczeniu elementowi. Do dekoracji pomieszczenia najlepiej nadadzą się wzorzyste tkaniny czy tapeta umieszczona w centralnym miejscu za łóżkiem dla podkreślenia romantycznego charakteru miejsca.

Dodaj komentarz