Mancera Wild Leather- Przyjemność z lakierowanej skóry

butelka z perfumami
Wykorzystywanie skóry w perfumerii wydaje się mieć wiele odmian. Obejmuje spektrum od surowej, niepoddanej obróbce skóry zwierzęcej z jednej strony, po rafinowany maślany zamsz z drugiej. Ponieważ skóra jest akordem, a nie specyficznym surowcem, pozwala perfumiarzowi dostosować się do swojej wizji. Istnieje wiele marek, dla których ich skórzany akord stał się znakiem rozpoznawczym. Jedną z tych marek jest Mancera, która najwyraźniej udoskonaliła akord z lakierowanej skóry i ten bardzo mi się podoba. Ich najnowsza wersja, w której ma się znaleźć, nazywa się Wild Leather.

Mancera, podobnie jak jej siostrzana marka Montale notorycznie nie informuje o nowych perfumach, trudno dowiedzieć się czegokolwiek, gdy są one wypuszczane. Zwykle uzyskuję informacje z ich kanałów na Facebooku i Twitterze. Kiedy Wild Leather został wydany pod koniec 2014 roku, pojawił się tweet, na którym pokazano zdjęcie modelki Vivien Solari wykonane przez fotografa Txemę Yeste jako inspirację dla zapachu. Podobał mi się stylowy wygląd dominacji na zdjęciu i liczyłem na skórę, która spełniłaby przymiotnik na etykiecie. Jeśli miałem nadzieję, że Wild Leather będzie czymś niebezpiecznym i prowokującym, nie otrzymałem tego, kiedy w końcu dostałem swoją próbkę. Inspiracja obrazowa nie powinna była być postrzegana jako coś niebezpiecznego. Zamiast tego powinien być przekaz, że jest to rodzaj perfum, który wyprzedza modę. Oglądana przez ten obiektyw kompozycja nie powinna kojarzyć się z dzikością, ponieważ jest nielegalna. A a sumie jest zapach jest dziki, ponieważ ma odwagę być bardzo nowoczesny w konstrukcji i stylu. Jest tak nowoczesny, że myślę, że nie będzie to filiżanka herbaty dla wszystkich. Kiedy już zacząłem go nosić przez kilka dni, naprawdę podobało mi się ryzyko, jakie podjął perfumiarz.

Otwarcie Wild Leather to nadzwyczaj piękna bergamotka, która trzyma się nieco dłużej niż zwykła nuta. Wraz z rozwojem perfum, serce tworzy się wokół bułgarskiej róży, fiołka i paczuli. Użycie paczuli bardzo dobrze sprawdza się jako podkład dla róży i fiołka. Bardzo podoba mi się efekt, jaki zapewnia paczula stosowana w niewielkich ilościach, zwłaszcza w przypadku mocniejszych kwiatów. W tej mieszance dopełnia pikantny charakter róży bułgarskiej i przesuwa ją bardziej do przodu. Razem z fiołkiem działa zmiękczająco na ostre krawędzie, jakie może mieć ten składnik. Myślę, że stąd bierze się wyczuwalny akord z lakierowanej skóry, który zaczyna bulgotać. Najbardziej podoba mi się w tym akordzie to, że przypomina mi zapach otwierania pudełka mokasynów z lakierowanej skóry, które dostawałem przed każdym rokiem szkolnym. Pachnie w równych częściach skórą i plastikiem. Ta harmonia jest obecna w Wild Leather. Perfumy są tak dobrze zrobione, że prawie widzę połysk na skórze, gdy je noszę. Bazą esencji jest mech dębowy i białe piżmo, nadające całości zielonego i czystego wykończenia. Mancera Wild Leather wytrzymuje 24 godziny z niesamowitą projekcją i chmurą długo unoszącą się nad głową.

To, jak bardzo lubisz Wild Leather, zależy od tego, jak bardzo podoba Ci się zaprezentowany w nim akord z lakierowanej skóry. Jeśli podoba Ci się modernistyczna jakość, którą niesie, myślę, że będziesz mógł czerpać z niego radość. Jeśli w twoim umyśle zapach lakierowanej skóry jest równoważny taniości, możesz mieć trudności z pokonaniem tego. Jestem w pierwszym obozie i myślę, że Mancera robi ten akord tak samo jak każda inna marka perfum. A to sprawia, że ​zapach dzikiej skóry jest dla mnie zwycięzcą.

Dodaj komentarz