l’Erbolario Coconut (Cocco) – recenzja perfum

palma kokosowa
Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach na cudownej tropikalnej wyspie, ocean huczy wokół Ciebie, słona woda wyparowuje, gdy promienie słoneczne pieszczą Twoją skórę. Twoje ciało delikatnie zapada się w piasek i po prostu cieszysz się falami palm kokosowych. cień na twojej twarzy Już czułeś zapach kremowego kokosa w nosie, prawda?

„Marzenie o wylądowaniu na pięknej karaibskiej wyspie spełnia się, gdy wdychasz tę butelkę koralowych perfum. Pierwsza nuta to szczególny aromat wody kokosowej, który od razu przyciąga żywą i egzotyczną nutą rogu zdominowaną przez ylang-ylang. wanilia wtedy wydaje się słodka, potem jest owinięta mocnym drzewem cedrowym i nutami białego piżma. Idealny finał, który oferuje zaskakującą długowieczność i niebiański szlak.”
l 'Erbolario Coconut (Coconut) to jeden z dwóch bestsellerów tego lata.

Coconut to klasyczny waniliowo-kokosowy zapach, który można znaleźć w większości kremów przeciwsłonecznych (tak, zmieszany z kakao masło) i choć na kilka godzin wydobywa to, co najlepiej przypomina prawdziwe karaibskie wakacje na plaży.Zapach to wyraźnie maślany posmak kokosa zmieszany z zauważalnie wysokiej jakości składnikami naturalnego pochodzenia.Brak sztucznego zapachu kokosa, bez słodkich podtekstów, po prostu kremowy, gładki kokos, z ekscytującą, egzotyczną nutą (hello, ylang-ylang) Zapach jest jeszcze delikatniejszy i cieplejszy niż białe piżmo i intensywnie świeży niż cedr.

To zapach unisex, ale ze względu na słodszy kokos uważam go za bardziej kobiecy, choć oczywiście nie ma na to racjonalnych podstaw. Ponieważ zapachu kokosa nie można w ogóle opisać jako kobiecego kawałka, jego kremowość jest tym, co może sprawić, że każdy kwiatowy zapach będzie o wiele bardziej miękki. Cedr zapewnia odpowiednią równowagę między kremowo-słodkimi a kwiatowymi, egzotycznymi nutami, czyniąc zapach bardziej poważnym.

Całą kolekcję pachnącą kokosem znajdziesz w sklepie internetowym Myropolium: perfumy, krem ​​do ciała, żel pod prysznic, olejek kokosowy, szampon w kostce i świetny balsam do ust!
Skład: kokos, ylang-ylang, wanilia, białe piżmo, cedr
Odżywianie: 3/5 – niezbyt mocny, blisko skóry zapach
Długowieczność: 3/5 – wytrzymał
-5 godzin na mnie
Współczynnik płci:
– taki przyjemny zapach kokosa, który Cię komplementuje

Dodaj komentarz