Lancome, świąteczna kolekcja makijażu

makeup
Co roku Lancome wypuszcza świąteczną kolekcję makijaży, czasem zawiera mniej lub więcej produktów, tym razem w kolekcji znajduje się, paleta cieni do powiek.

Dwie pomadki i jeden rozświetlacz, opakowanie w uroczym, lodowo platynowym kolorze z tradycyjnym logo marki w kolorze róży. Prosty, minimalistyczny i szykowny.

PALETA CIENI LA ​​ROSE

Ta paleta ma 9 odcieni, 4 odcienie iskrzące, 2 opalizujące na każdym końcu, które można z łatwością wykorzystać jako rozświetlacze, 3 matowe i 1 pędzel. ładna pigmentacja, nie pudrowata, kolory krzyczą bożonarodzeniowe lub imprezowe.

ROZŚWIETLACZ LA ROSE

Ostatnie kolekcje były kiedyś wspaniałymi rozświetlaczami w odpowiednim kształcie róży, były naprawdę piękne, ale były przeznaczone głównie dla kolekcjonerów, ale nie były praktyczne dla kogoś, kto rzeczywiście chciał użyć rozświetlacza, więc tym razem zachowali kanciasty róż, że ostro zacznie zanikać wraz z użytkowaniem, ale uważam, że jest to całkiem praktyczne, to holograficzne kryształowe wykończenie, więc w zależności od kąta i światła będzie niebieskawe, różowawe itp.

RUBY KREMOWA SZMINKA CZERWONA ABSOLUTNA

Ta kolekcja ma dwa odcienie, ale myślę, że osoba, która je spakowała, pomyliła się i spakowała dwa w tym samym odcieniu, nie jest to wielka sprawa, i tak już mam mnóstwo czerwonych szminek i dużo częściej używam aktów, więc tak, mamy dwa odcienie: 473 Rubiez, który jest rubinowoczerwonym odcieniem, i ten nude 274 Coer de rubis, który w zasadzie jest idealną pomadką w kolorze nude. Obie mają klasyczny kremowy i napigmentowany styl, który mają wszystkie pomadki Lancome, fajne opcje dla tych z suchymi pomadkami i osobiście je uwielbiam, ponieważ nie muszę ponownie nakładać w kółko.

Dodaj komentarz