Kesha i jej zabawa kolorami

Kesha, amerykańska piosenkarka popowa, chętnie prezentuje się w nieco dziwnych strojach. Jej styl można uznać za lekko zwariowany, gdyż artystka nie boi się łączyć różnych kolorów i motywów. Niektóre z jej strojów, a także makijaży i fryzur zdecydowanie przykuwają uwagę.

W jeden ze swoich stylizacji Kesha postawiła na kwiatowe elementy. Na głowę założyła wielobarwny wianek z dużych róż. Ubrała się w kwiecistą bluzkę ze wstawkami z prześwitującego materiału, a także w kurtkę moro ozdobioną różami. Kolorową stylizację dopełniały pomalowane na fioletowo usta.

Widocznie Kesha lubi kwiatowe motywy, gdyż na inne wydarzenie również założyła wielki wianek. Mniejsze wianki oplatały jej nadgarstki. Kesha miała na sobie kostium w płatki kwiatów oraz połyskujące rajstopy. Tym razem wybrała czarno-czerwone barwy.

Kiedy odbierała statuetkę na gali MTV, zaskoczyła wszystkich neonową kreacją. Gwiazda miała na sobie jasnozielony kostium, a z butów wystawały zielone skarpety. Najdziwniejsze były jednak wzory, które namalowała na swoim ciele artystka. Jej ciało zdobiły kolorowe pasy. Twarz i włosy Keshy również zostały pomalowane.

Dodaj komentarz