Heeley Vetiver Veritas- Prawda o wetywerii

przykładowe perfumy
Brytyjski producent perfum James Heeley celował w tworzeniu esencji, które oddają podstawową prawdę w swoim składzie. Cardinal to kadzidło mszalne Kościoła Katolickiego. Sel Merin to morski spray na twoją twarz. Hippie Rose to jeden z moich ulubionych zapachów róży i paczuli ze względu na głębię obu tych nut. Pan Heeley pracował w mediach mieszanych, używając surowców syntetycznych oraz wysokiej jakości naturalnych.

Wraz z wydaniem Vetiver Veritas przenosi się do świata botanicznych, całkowicie naturalnych perfum. Kiedy ktoś taki jak on przyjmuje naturalne perfumy, pomaga to zwiększyć atrakcyjność. Jego punktem wyjścia dla tego aromatu było użycie naturalnej wetywerii haitańskiej, którą nosił w prostym rozcieńczeniu od lat. Dla Vetiver Veritas wybrał tę wetywerię i sprawił, że ​​stanowi ona 90% składu. Następnie, aby wszystko było doskonale proste, dodaje tylko cztery inne nuty, z których dwie tworzą skórzany akord. Ten rodzaj perfumiarstwa naprawdę pozwala na maksymalne docenienie nuty centralnej. Pozwala promieniować prawdzie tej haitańskiej wetywerii.

Właśnie od tego drzewnego składnika zaczyna się kompozycja. Używając go w tak wysokim stężeniu, pozwala na pojawienie się niuansów, które zwykle nie są wykrywane. Wetyweria ma przede wszystkim intensywnie zieloną jakość i bardzo roślinny charakter. Istnieje również głęboko korzeniowa i ziemista jakość, która pasuje do zieleni. Wszystko to jest znajome terytorium. To, co również wykryłem, to trochę słodyczy przypominającej trzcinę cukrową czającą się pod spodem. Na poziomie wetywerii mogło to być bardzo patowe. Jednak w miarę wzrostu mocy ta niezwykle naturalna słodycz zakwasza szorstkość i ujawnia nieodkrytą prawdę o wetywerii. Pan Heeley dodaje też do receptury trochę ostrzejszego grejpfruta i mięty, aby podkreślić zieleń. Razem zapewniają one ściągającą oprawę dla wetywerii, w której można ją wyeksponować. Całość żyje na skórze od 6 do 8 godzin przy umiarkowanej projekcji.

Wiem, że wyczułem haitańską wetywerię jako surowiec, ale ta słodycz nigdy się nie pojawiła, dopóki nie miałem Vetiver Veritas na mojej skórze. To jest to, co pan Heeley robi tak dobrze, że wybiera coś i pozwala użytkownikowi odkryć własną prawdę w perfumach. Dzięki Wraz z tą kompozycją odkryłem, że istnieje całkowicie naturalna prawda o wetywerii, której nigdy nie doświadczyłem. Jeśli jesteś fanem tej nuty, zwłaszcza w jej bardziej przydymionej, ciemniejszej odmianie, myślę, że w Vetiver Veritas będzie trochę prawdy.

Perfumy marki James Heeley powstały w 2014 roku
Kompozycja jest odpowiednia do noszenia na dzień
Nuta głowy: mate, lawenda
Linia serca: haitańska wetyweria
Akord podstawy: nuty drzewne i zielone
Grupa docelowa: dla obojga płci

Dodaj komentarz