Czym pachną Polki?

Wiele Polek odwiedza drogerie i sklepy kosmetyczne. Warto sobie jednak zadać pytanie, czym tak naprawdę pachną. Mnóstwo kobiet mówi, że używa perfum. Nic bardziej mylnego . Pod tą nazwą w większości kryje się myśl o wodzie toaletowej lub wodzie perfumowanej, której stężenie jest o wiele słabsze niż prawdziwych perfum. Nie trudno sobie zatem wyobrazić ile muszą kosztować.
Młode kobiety, w szczególności nastolatki zafascynowane są zapachami świeżymi, zazwyczaj kwiatowymi, które łatwo można dostać za niewielkie pieniądze, korzystając z typowych marek typu Puma lub Adidas. Bardziej wymagające, zainteresowane światem mody i lubiące się wyróżniać w tłumie wolą poświęcić o wiele większą sumę kosztem niesamowitych doznań węchowych . Tego typu luksus odznacza się wyrazistością dzięki dokładnemu podziałowi składników na: nuty głowy czy nuty serca. Doskonałym przykładem twórców takowych kombinacji są domy mody Versace, Gucci, Max Mara czy też Chanel.
Niestety, zeszła epoka nieco różni się od dzisiejszej. Wpływy z przykrością widać do dzisiaj. Osoby w wieku 50+ nie zwracają zbytnio uwagi na swój zapach . Kobiety coraz częsciej zapominają o szczególnej higienie, ogarniczając sie do podstawowych czynności. Ta grupa wiekowa rzadko kupuje perfumy lub też kupuje te z najniższej półki ,często niebezpieczne dla zdrowia.
Wśród najpopularniejszych drogerii, gdzie kupują Polki wyróżniają się:
1. Sephora
2.Rossman
3.Super Pharm
4.Drogerie Polskie
5.Jaśmin
6.Koliber

Dodaj komentarz