Charlotte Tilbury, paleta sztabek złota

paleta
Jeśli jesteś fanem rozświetlaczy, trudno się oprzeć takim paletom, Bar Of Gold Palette od Charlotte Tilbury to dobra opcja dla osób, które lubią zmieniać odcienie i nie używać zawsze tego samego oraz dla tych, którzy chcą dać naturalny blask dla matowej skóry bez pozostawiania dodatkowego pigmentowanego wyglądu divy, w którym rozświetlacz staje się zbyt oczywisty, dobra opcja w odcieniach dla osób z klasą, którą nazwałbym.

Zawiera najlepiej sprzedający się oryginalny złoty odcień, różowo-złoty rozświetlacz dla delikatnego rumieńca na skórze oraz złoty bulionowy odcień dla głęboko uwodzicielskiego brązu, idealny dla cery muśniętej słońcem. Jest przyjazny weganom i nie zawiera talku, parabenów, zapachów, alkoholu i orzechów.

To kremowa konsystencja pudru, która nawet na mojej skórze (typu tłustego) utrzymuje się dość długo, co mogę powiedzieć, jest po prostu oszałamiająca, ponieważ te kolory pasują do każdego odcienia skóry, jestem naprawdę wybredna z tego typu produktami, ponieważ nie nie chcę przesadzić, ale jednocześnie chcę pigmentacji, delikatne rozświetlenie jest tym, po co normalnie sięgam i to idealne.

Dodaj komentarz