Cetraben, naturalny krem ​​owsiany

krem
Jest to w zasadzie krem, który znajdziesz w całym moim domu, odkąd dostałam się do PR, byłam bardzo ciekawa, ponieważ ma owies jako główny składnik, który uwielbiam ze względu na ogromne korzyści nie tylko wewnętrznie, ale także zewnętrznie.

Cetraben przynosi naturalny krem owsiany, który jest w zasadzie kremem do ciała, ale wystarczająco zabawny, może działać na twarz, ale teraz powiem ci więcej.

Mam dość wrażliwą skórę, na mojej twarzy jest tłusta, ale reszta mojego ciała jest sucha jak pustynia i moja skóra ma tendencję do swędzenia i jeśli nałożę zły krem, po prostu robi się czerwony, moim największym problemem jest utrzymanie wilgoci , więc muszę cały czas nakładać ponownie i denerwuje to robienie tego plus tłuste uczucie później. Więc odkąd wypróbowałem ten krem ​​do ciała, po prostu nie przestałem go używać, zauważyłem:

Utrzymywał wilgoć w skórze dłużej niż normalnie
Po aplikacji swędzenie zniknęło
Można go łatwo stosować na skórę ze skłonnością do wyprysków i egzemę
Łatwo się aplikuje, ponieważ nie jest tłusty
Nie otrzymałem żadnej złej reakcji
Moja skóra stała się bardzo miękka
Myślę, że to świetna, zdrowa i niedroga opcja dla osób, które borykają się z suchą i wrażliwą skórą, nałożyłam też na twarz po tym, jak jeden podkład wywołał u mnie złą reakcję i moja twarz była cała czerwona jak pieczenie, pomogło to odzyskać normalny stan.

Dodaj komentarz