Bioderma Photoderm MAX Spray SPF 50+

kosmetyki
O SPF będziemy mówić dalej, bo to nie tylko kwestia urody, ale też zdrowia, na twarz, ciało, używamy oddzielnych produktów.

Te na ciało są o wiele bardziej tłuste i grubsze, a ja mam przyznać, że nie jestem najlepszy z ciałami, ponieważ nienawidzę ciężkiego tłustego uczucia po tym, a konieczność noszenia dwóch różnych SPF jest trochę kłopotliwa, dopóki nie znalazłem opcji od Bioderma, jest to Photoderm MAX Spray SPF 50+, więc Chciałem się tym podzielić tutaj.

Typ SPF: chemiczny
Szerokie spektrum: UVA/UVB
Składniki korzystne dla skóry : Patent Cellular Bioprotection™. Patent ten aktywuje naturalne mechanizmy obronne, chroni komórki i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry
Tekstura: Spray
Niezapachowe
Odpowiedni rodzaj skóry: wszystkie
SKŁADNIKI
AQUA / woda / woda, dietyloamino hydroksybenzoilo Hexyl benzoesan, Homosalate, sebacynian diizopropylu, bis-ETHYLHEXYLOXYPHENOL metoksyfenylo triazyna dibutylu, adypinian propanodiolu, salicylan etyloheksylu, etyloheksyl triazonu, metylopropanodiol, mikrokrystalicznej celulozy, fosforanu alkilu C20-22, C20-22 alkoholi C14 ALKOHOLE -22, GLICYNA KAPRYLOILOWA, CYTRYNIAN SODU, GUMA CELULOZOWA, KWAS CYTRYNOWY, GLUKOZYD ALKYLOWY C12-20, EKTOINA, MANNITOL, KSYLITOL, WODOROTLENEK SODU, RAMNOZA, FRUKTOOLIGOSACHARYDY, EKTOINA EKTOLINOWA/EKSTRAKROKLIK. [BI518]

Photoderm MAX Spray SPF 50+ jest wielozadaniowy, na ciało wystarczy go spryskać, a na twarz rozpylić na dłoniach, a następnie nałożyć. spray do ciała jest świetny, więc unikam używania rąk i łatwiej jest nakładać go na grzbiecie dłoni bez ich przetłuszczania i konieczności późniejszego umycia, jak zwykła mawiać Grace Kelly: „Wiek kobiety pokazuje na jej dłoni znacznie szybciej niż gdziekolwiek indziej”, a skóra grzbietowej części dłoni starzeje się bardzo szybko, jeśli nie stosujemy na niej SPF.

W przypadku poprzednich sprayów, które wypróbowałem, zauważyłem oleistą konsystencję nieco lepszą niż kremy, ale nadal zbyt tłustą, nie było w przypadku tego produktu prawdopodobnie dlatego, że jest przeznaczony do ciała i twarzy, ma konsystencję nawilżającą, nie matuje, nie jest tłusty tylko średnia i wystarczająca do ochrony przed promieniowaniem słonecznym.

Bardzo mi się podobał, ponieważ nie przetłuszczał skóry, nie powodował wyprysków na twarzy, co jest naprawdę dobre, ponieważ moja skóra ma tendencję do dość łatwej reakcji na bardzo ostre składniki. Pewnie odkupiłabym, ale głównie do ciała, nadal wolę używać kremów na twarz, które ta marka ma wiele fajnych opcji, ale dla tych, którzy nie lubią mieć tak wielu produktów na swoim koncie, jest to dobra opcja .

Bioderma, Photoderm MAX Spray SPF 50+ jest dostępny w 200 ml i 400 ml

Dodaj komentarz